Kate's Cuisine

Food Blog psán s úctou a láskou k jídlu.
články Videa

VLOG: Kam v Brně na vegan oběd?

Brno je pro mě gastronomickou metropolí, fakt! Je tady tolik podniků, kam jít na skvělou snídani, brunch, oběd, dezert, kávu, víno či pivo, až se mi chce někdy plakat z toho, že nemohu za jeden víkend navštívit všechny, protože bych asi vážila už metrák. Dokonce se v Brně velmi úspěšně nají i vegani, na Jezuitské je totiž otevřeno krásné veganské bistro Forky’s, kde mají každý den obědovou nabídku a několik stálých jídel. Já rozhodně doporučuji burger, protože ten je fakt dost dobrej. 🙂 Také si ve Forky’s můžete zakoupit nějaké ty veganské alternativy sýru, másla, kokosový olej, doplňky stravy či superpotraviny.

Na posezení u kávy či čaje rozhodně doporučuji kavárnu Café Momenta. Je to nádherný prostor se skvělým umístěním v centru Brna. A nejen, že se sem dá zajít na kávu či dokonalý dezert, ale je tady i dost klidu na práci, takže pokud jste kavárenští povaleči  a rádi studujete či pracujete po kavárnách, pak by měl být tento podnik ve Vaší paměti.

Oběd, ale i dezert si můžete o víkendu v Brně dát také na různých gastronomických akcích. Jednou za 14 dní se o víkendu na Malé Americe koná FoodPark, kde najdete samé dobroty. A také si můžete nakoupit různé speciální potraviny, jako je například Ghítela, bylinkové víno či kvalitní italské potraviny.

Kam chodíte na oběd či na dezert Vy? Napište mi Vaše tipy do komentářů. 🙂

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.