Kate's Cuisine

Food Blog psán s úctou a láskou k jídlu.
články soutěž

Soutěž s fitkoreni.cz

KOŘENÍNěkdy v březnu mě oslovila společnost Fit Koření, zda by mi mohli poslat balíček jejich koření na vyzkoušení. Já o Fit Koření nic nevěděla, a tak jsem se podívala na jejich stránky.  Nikdy totiž neodkývám žádnou spolupráci dřív, než si prohlédnu daný produkt.

Na stránkách uváděli, že jde o zajímavé směsi koření, které jsou bez glutamátu, éček, bez cukru, lepku, ořechů, vhodné pro vegany a bez náhražek. No považte sami, ale toto jsou samá pozitiva! A tak jsem na nabídku odpověděla kladně a během týdne jsem měla doma několik druhů koření, vlastně všechny druhy, které na stránkách fitkoreni.cz najdete.

Musím se přiznat, že žádný expert v rozpoznávání kvality koření nejsem, to bych musela být asi fakt chemik nebo biolog. 🙂 Nicméně, mně jde o chuť a složení, které se uvádí na obalu. Složení je super, jak jsem zmínila výše, jde o koření bez přídavků různých zbytečných látek. Balení se mi zdá také praktické. Pytlíčky jsou hezké a znovuuzaviratelné! Což velmi oceňuji, protože já nejsem ten člověk, který by si koření vždy přesypával do kořenek, ale naopak vždy otevřu daný sáček s kořením a koření v něm taky zůstane až do chvíle, než celý balíček spotřebuji. Tudíž možnost znovuuzavřít sáček, aby koření nezvlhlo nebo nevyvětralo, je fakt super!

No a co chuť? Chuťově nemám prakticky co vytknout. Musím se tedy přiznat, že jsem ještě neměla příležitost vyzkoušet všechny druhy, ale ty, které jsem již použila v mém vaření, dodaly velmi příjemnou chuť daným pokrmům.

Navíc mě strašně baví, že některé směsi jsou fakt dost originální, jako třeba Čoko-koko chilli. 🙂 Taky je moc fajn, že u každého koření najdete nejen jeho složení, ale také zdravotní účinky dané směsi a navíc i tip, kam koření můžete použít. Za mě tedy Fit Koření prošlo na jedničku!

No a teď konečně to nejdůležitější! Mám pro Vás soutěž o balíčky Fit Koření v hodnotě 300,-. 3 z Vás jej mohou vyhrát, pokud budete sdílet příspěvek o soutěži s Fit Koření na facebooku a navíc dáte like facebookové stránce Fit Koření. 🙂

Tak směle do toho. 🙂

 

4 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.