Kate's Cuisine

Food Blog psán s úctou a láskou k jídlu.
články

Kate’s Cuisine je na YouTube!!!

Ahoj všichni. Dnes Vám chci oznámit, že mě od této chvíle najdete také na YouTube. Natáčet videa nenapadlo tolik mě, jako spíš mého přítele. Musím se přiznat, že jsem se toho ze začátku docela bála, přece jen je trochu divné (pokud nejste nějaký narcis) dívat se na sebe a poslouchat svůj hlas. Najednou vidíte tolik nedokonalostí, které máte… 😀 Postupem času jsem se tedy začala seznamovat se svým já na obrazovce a musím říct, že jsem si docela rychle zvykla sledovat sama sebe.

Musím Vám říct, že natáčení videí není žádná hračka! Musíte vymyslet, jak to vlastně všechno uděláte, když máte malou kuchyň a žádný ostrůvek,  u kterého byste mohli stát a dívat se do kamery. Chce to tedy trochu představivosti, což naštěstí má můj přítel, který vymyslel všechny technické věci. Stejně tak obstaral všechno ostatní, potřebné pro natáčení.

Nechtěli jsme totiž, aby to vypadalo až tak amatérsky (ačkoliv to stále amatérské samozřejmě je). 🙂 Nicméně šlo především o to, aby byl zvuk co nejlepší a aby to video vypadalo hezky. Jedna věc je totiž natočit několik snímků a druhá věc je poskládat to dohromady. Na videu tedy nepracuji jen já, ale velkou část práce dělá právě Jirka.

Jedno video, které má cca 6 minut zabere velké množství práce, a tak bych byla velmi ráda, kdyby se Vám naše videa líbila, sledovali jste je a také je komentovali. Samozřejmě mi udělá velkou radost, když budete odebírat můj kanál. 🙂

A teď už k tomu co na YouTube bude k vidění. 🙂 Každý čtvrtek se budete moct těšit na jedno kuchařské video. Několik dílů máme již předtočených a můžu Vám prozradit, že nebudou jen z kuchyně, ale také z naší terasy, kde budu převážně grilovat. 🙂

Byla bych velmi ráda, kdybyste mi napsali, jaké recepty by Vás zajímaly, protože videa nechci natáčet jen pro sebe, ale hlavně pro VÁS! 🙂 Můžete mi napsat konkrétní jídla nebo třeba jen kategorie – dezerty, maso, pečivo, grilování, burgery a já nevím co dalšího. 🙂

Taky bych Vám ráda točila něco o potravinách, tzv. food haul. Nicméně také netuším jestli by Vás to zajímalo. Jde o to, že bych Vám natočila video o potravinách, které sama často kupuji, které mám ráda a o kterých jsem přesvědčená, že jsou kvalitní.

Další kategorií videí, které bych chtěla točit jsou návštěvy restaurací, bister, kaváren a dalších restaurací, ale opět nevím, zda by Vás to zajímalo, tak mi prosím napište do komentářů, jestli byste taková videa chtěli nebo zda ne. 🙂

Poslední kategorii by měly tvořit vlogy anebo videa z mého „gastronomického života“. 🙂 Ty by se týkaly především návštěv gastronomických festivalů, mých oblíbených prodejen nebo třeba toho, jak to vypadá, když připravuji catering.

Dejte mi určitě vědět, zda by Vás výše zmíněná videa zajímala! 🙂 Doufám, že se Vám budou má videa líbit a že budete pravidelně sledovat můj kanál. 🙂 🙂

Mějte se krásně a užijte si prodloužený víkend!! 🙂

K.

2 Comment

 1. Ahoj Katko,
  tvůj blog se mi líbí, s radostí jsem uvítala i videa. Jen bych uvítala recepty z více dostupných a levnějších surovin. I když vyzkoušený cheescake z bílé čokolády byl luxusní. Co mě vždy zaujme jsou reportáže z cateringů a restaurací, uvítala bych nějaké z okolí Hranic či Olomouce.
  Jako studentka češtiny bych řekla, že Tvůj projev je moc dobrý. Občasné hezitační výrazy časem vypiluješ, cvičení dělá mistra.
  Hodně síly do všech kuchařských výtvorů !
  M. 🙂

  1. Ahoj Míšo! 🙂
   Pokusím se vymyslet nějaké méně finančně náročné recepty. 🙂 Tak to doufám, že se Ti mé vlogy z restaurací a z cateringu budou líbit. Brzo nějaký takový vlog určitě na YouTube bude. 🙂 S těmi Hranicemi je to složité, už tam skoro nebývám a trochu se obávám, že bych spíš kritizovala než chválila, ale možná, až se tam zase někdy objevím, tak zkusím něco natočit. 🙂 Olomouc už je trochu jistější, tam vím o několika podnicích, které by za to rozhodně stály. Tak uvidíme.
   Velmi mě těší Tvá přízeň!
   K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.